You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Laweta wrocław

Profesjonalne usługi lawetą we Wrocławiu!

Jeżeli jesteś kierowcą doskonale wiesz, że niemal codziennie w ruchu drogowym może spotkać Cię wiele niespodziwanych sytuacji. Awaria pojazdu, stłuczka w mieście lub poza Wrocławiem? Każde wymienione zdarzenie losowe niestety uniemożliwia dalsze użytkowanie pojazdu i zastanawiasz się: co dalej? Zadaj je fachowcom od lawet!

Lawety oferują profesjonalne i szybkie usługi autolawetami na terenie Wrocławia oraz najbliższej okolicy. Koniec z Twoim zmartwieniem! Możesz zgłosić się do nas w przypadku awarii samochodu osobowego lub dostawczego. Wybawimy cię z opresji naszymi pojazdami typu laweta i bezzwłocznie wyślemy lawetę we wskazane przez Ciebie miejsce we Wrocławiu. Po prostu zadzwoń do nas!

Usługi autolawetą dla osób prywatnych oraz firm!

laweta wrocław
Zadzwoń i zamów lawetę +48 514 21 21 61 lub napisz do nas
wynajem lawety wrocław

Co musisz wiedzieć o holowaniu swojego auta?

laweta wrocławlaweta wrocław

Jeśli potrzebujesz pomocy z wymianą koła w swoim aucie, czy zabrakło Ci paliwa w trasie lub w Twoim aucie pojawiła się inna usterka techniczna uniemożliwiająca kontynuację jazdy – pomożemy Ci błyskawicznie, bezpiecznie i tanio rozwiązać Twój problem za pomocą lawety oraz naszych umiejętności.

Wynajmujemy lawetę i świadczymy usługi lawetą we Wrocławiu i oklicach, ale nie jest to jedyna nasza usługa. Jako zespół z doświadczeniem, działamy całościowo, i oferujemy również:

  • wyciąganie twojego auta z rowu
  • awaryjne odpalanie pojazdu
  • dowóz paliwa we Wrocławiu
  • wymiana koła na drodze
  • inne formy pomocy za pomocą lawety

Pozwól sobie pomóc i rozwiązać problem który spotka Ciebie i Twój samochód. Dzięki naszej firmie poczujesz się bezpieczniej w kryzysowej sytuacji, którą postaramy się rozwiązać za pomocą naszej lawety. Nasze usługi świadczymy też usług Klientom, którzy nie oczekują natychmiastowej pomocy na drodze lecz poszukują lawety do przewozu auta. Skontaktuj się z naszą firmą – ustalimy dogodny termin i zajmiemy się transportem Twojego auta za pomocą naszej lawety. Na pewno będziesz zadowolony.

Wybierz nasze autloawety i podejmi z nami współpracę!

Zamów naszą lawetę i wygodnie przetransportuj swoje auto!